Jeni duke menduar për ngjyrën e flokëve? Shihni tendencat e fundit..

Tendencat e ngjyrave të flokëve të vjeshtë-dimër 2021-2022 do të fokusohen në modelet natyrale. E nëse nuk pëlqeni një ngjyrë të vetme, mund të provoni ngjyrën bionde me nuanca rozë të çelur, e cila është një nga nuancat më të bukura të momentit. Ngjyra e shoqëruar me prerjet më trendi të sezonit do të bëjë të mundur që të dukeni plot stil..

Më poshtë do të gjeni ngjyrat dhe modelet më “in” të flokëve nga të cilat duhet të frymëzoheni, nëse doni të dukeni më të bukura se kurrë…

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article