42 vjec, “Rubi” është bërë gjyshe- si duket aktorja sot?

Është një nga aktoret e dashura për publikun shqiptar falë telenovelës së sukseshme, “Rubi”. Por si duket Barbara Mori sot? Në moshë mjaft të re, ajo bë nënë e një djali, Segio dhe tashmë është gjyshja e një mbese të quajtur Mila. Një gjyshe shumë e bukur të themi, sepse koha duket sikur nuk ka kaluar aspak për aktoren, e cila ka mbetur “një yll”!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Mori (@delamori)

Previous ArticleNext Article