26.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

E reja përgjysmon peshën me operacion dhe sport, si duket tani!  

Kelsey, një 22 vjecare jashtëzakonisht popullore në TikTok, tregoi sesi ka mundur të ndryshojë krejtësisht pamjen e saj pasi vendosi të hiqte dorë nga disa zakone të dëmshme, duke nisur nga fast food-et.

Në 2017-tën, ajo peshonte gati 120 kilogramë, arsye kjo për t`u shqetësuar seriozisht. Obeziteti ishte një mallkim, nga i cili nuk mendonte se kishte për të shpëtuar ndonjëherë.

Prandaj, vendosi që t`i nënshtrohej një ndërhyrjeje kirurgjikale për zvogëlimin e sotmakut, ndërsa më vonë i hyri stërvitjes në palestër dhe nuk e la më.

“Përpara disa viteve dukesha kështu, e gjithë kjo që përjtetova më tregoi pushtetin e eksperimentimit si për keq, ashtu edhe për mirë, dhe ja rezultati”, u shpreh ajo.

 

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit