“Lojë për vëmendje”, fansat i kthehen Borës kundër pasi u pa me Donaldin! 

Një numër i madh fansash e kanë shpresuar dhe pritur me padurim rikthimin e Bora Zemanit me Donald Veshajn, por duket se ka dhe nga ata që nuk e kanë parë me sy të mirë një gjë të tillë dhe janë shprehur të zhgënjyer ndaj moderatores.

Kjo , sipas abcnews.com, vihet re nga komentet e shumta që ka marrë krahas fotove që sapo ka publikuar nga sfilata e djeshme së Valdrin Sahitit.

Shumë komentues i kanë cilësuar të gjithë ngjarjet që kanë ndodhur  gjatë muajve të fundit si një “lojë për vëmendje”, ndërsa nuk kanë nguruar t’i kujtojmë dhe romancën që lindi mes aktorit të humorit dhe këngëtares Beatrix Ramosaj gjatë kohës që ishin në Big Brother VIP.

Ish cifti janë parë pranë njëri-tjetrit në një tavolinë pas sfilatës së stilistit nga Kosova. Ndonëse, moderatorja tha pak javë më parë se mes tyre nuk ka asgjë, veprimet e fundit lënë vend për dyshime. Ndërkohë, ende nuk ka një një reagim zyrtar nga ana e dyshes.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article