KreuBusull

A ishin fëmijët e Shkëlzenit në dasmë? Përgjigjet Armina Mevlani!

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre shumëvjeçare në martesë.

E teksa kanë kaluar disa kohë nga dasma blogerja ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram, meqenëse kurioziteti për dasmën e saj ka qenë padyshim i madh.

Njëri prej ndjekësve e ka pyetur nëse fëmijët e Shkëlzenit kanë qenë në dasmë, dhe Armina nuk ka nguruar të përgjigjet, duke zbuluar se ata kanë të pranishëm dhe kanë ndarë gëzimin bashkë me ta.

“Sigurisht që po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne”, shkroi modelja.

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF