KreuBusull

Horoskopi ditor, e martë 29 nëntor 2022

Horoskopi ditor, e martë 29 nëntor 2022

Dashi

Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje të bujshme, lidhur me një makinë apo shtëpi.

 

Demi

Yjet ju këshillojnë që gjatë kësaj të diele të jeni më të kujdesshëm. Duhet të mendoheni dy herë para se të përfshiheni në plane të reja veprimi.

 

Binjakët

Më në fund do mund të merrni frymë lirisht. Edhe në vendin e punës parashikohet që të merrni kënaqësitë e duhura, gjë që vlen edhe për fushën e ndjenjave. Kjo e diele premton të jetë mjaft e favorshme dhe pa stres.

Gaforrja

Tregoni më shumë kujdes për veten tuaj. Bëni mirë që të bëni edhe një vizitë te mjeku në mënyrë që të parandaloni një problem shëndetësor.

Luani

Jeni shumë të zotët në atë që bëni dhe për këtë arsye mos iu kushtoni rëndësi fjalëve. Rrini të fokusuar në objektivin tuaj dhe do ja dilni më së miri mbarë.

Virgjëresha

Kjo ditë do të sjellë shumë gëzime për ju, duke nisur nga puna, ku do të korrni sukses për mundin e dhënë. Sa i takon jetës në çift, parashikohet një e premte fantastike.

Peshorja

Mos u mundoni të bëni gjëra të pamenduara, pasi miqtë tuaj e kanë kuptuar se ka diçka që nuk shkon. Duhet të jeni më të matur dhe të veproni me kujdes në çdo taktikë tuajën.

Akrepi

Mundohuni që të përkushtoheni më shumë në aktivitete që do ju sjellin të mira lidhur me fitimet. Parashikohet që dikush të ketë besim të madh dhe të investojë bujshëm tek ju.

Shigjetari

Një diskutim i dalë nga kontrolli, një veprim impulsiv apo një vendim i nxituar, mund të prishin totalisht planet tuaja. Kështu që këshillohet që gjatë kësaj të premteje të tregoni kujdes me çdo rrezik me të cilin do të përballeni.

Bricjapi

Gjithë ata që kanë kontakte me fëmijët, do të kenë konflikte gjeneratash. Këto situata kërkojnë që të tregoni kujdes dhe maturi, në mënyrë që të mos pendoheni për veprimet tuaja.

Ujori

Gjatë kësaj të diele parashikohet që të tregoni më shumë kujdes lidhur me shpenzimet ekstra. Të ardhurat tuaja nuk janë fare të favorshme, ndaj mendohuni mirë para se të fusni dorën në xhep.

Peshqit

Më në fund kjo e diele do të sjellë një fitim ekstra, i cili do ju ngrohë. Një gëzim në familje, do bëjë që të përjetoni emocione të forta.

Tags:

Home

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF