4.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

9 bluzat që po përdorin francezet për të kombinuar xhinset këtë pranverë! 

Edhe ata që punojnë në  industrinë e modës, e gjejnë herë pas here veten në një rutinë stili. Dhe ku është vendi i parë që drejtohen për frymëzim në situata të tilla? Epo, nuk është e vështirë të merret me mend: Kryeqyteti francez. Ka një arsye perse francezet konsiderohen si “feneri I stilit klasik”, që sfidon trendin. Vetëm mendoni për ikonat; Françoise Hardy, Brigitte Bardot, Jane Birkin. Secila ka krijuar fare lehtë tendencë me qëndrimin e saj, nga flokët e shkrirë në mënyrë perfekte deri tek këpucët e sheshta që i preferojnë përpara atyre me taka. Së fundi, vajzat e këtij vendi po kthehen në frymëzimin e radhës për bluzat me të cilat mund të kombinojmë xhinset këtë pranverë:  easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit