KreuStil Jetese

U përfol se janë ndarë, Dafina dhe Dj Geek shfaqen bashkë!

U përfol se janë ndarë, Dafina dhe Dj Geek shfaqen

Marrëdhënia Dafina Zeqiri dhe Dj Geek  ditët e fundit është përfolur për një ndarje a krisje mes tyre.

Këto aludime nisën nga Instagrami, pasi Dafina fillimisht publikoi një status ku shkruante “Bosh”. E më pas ndjekësit vunë re se ajo dhe Geek nuk ndiqeshin më dhe kishin fshirë fotot me njëri-tjetrin. 

Mirëpo, pas disa orësh çifti nisi sërish të ndiqet në Instagram. Megjithatë ata nuk i kanë rikthyer më fotot së bashku. 

Ajo që është më e rëndësishme, në një prej koncerteve të fundit, ata janë shfaqur bashkë, duke qenë se Geek është pjesë e ekipit artistik të Dafinës, ndërsa Dafina edhe e ka postuar momentin ku duken bashkë në Instagram-in e saj. 

Pra çifti duket se nuk është larguar nga njëri-tjetri, ashtu siç është përfolur.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF