KreuStil Jetese

Ylli i “Home Alone” bëhet baba për herë të dytë!

Ylli i “Home Alone” bëhet baba për herë të

Aktori Macaulay Culkin dhe Brenda Song kanë mirëpritur fëmijën e dytë para Krishtlindjeve 2022. Ata e kanë pagëzuar djalin e tyre me emrin Carson, raportoi Us Weekly. Në një deklaratë pasi u bënë prindër për herë të parë ata u shprehën të gëzuar, dhe e quajtën fëmijën e tyre të madh Dakota, në nder të motrës së ndjerë të Culkin.

Ndërsa ata janë tejet privatë në lidhje me marrëdhënien e tyre, dhe jetën e tyre familjare, Brenda foli për mëmësinë në shkurt 2022. “Unë dhe i fejuari im jemi shumë praktik”, tha ish-ylli i Disney Channel për “The Cut” në atë kohë.

“Ne nuk kemi dado, por nëna ime ka qenë këtu me ne”. Song vuri gjithashtu në dukje se megjithëse ajo dhe Macaulay nuk kishin “durimin për të qenë të sjellshëm me njëri-tjetrin” si prindër të rinj, ata po punonin për “të qenë të komunikueshëm”.

Dyshja janë bashkë që nga viti 2017. Para romancës së tij me Song, kandidati për “Golden Globe” ishte në lidhje me Mila Kunis nga 2002 deri në 2010. Aktorja, nga ana e saj, më parë ishte në një lidhje njëvjeçare me anëtaren e Metro Station, Trace Cyrus në 2011.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF