KreuStil Jetese

Pamje të papublikuara më parë, momenti kur Luizi i “gjuan” Kiarës në ‘Prime’!

Pamje të papublikuara më parë, momenti kur Luizi i

Ditën e sotme në “Fun Club”  u bënë publike disa pamje, të cilat Kiara nuk donte që të publikoheshin. Në një video është momenti ku Kiara e shtyu me këpucë Luizin, teksa ky i fundit po fliste për nominimin.

Këngëtari nga ana tjetër e gjuajti me shuplakë në këmbë, teksa duket se ishte në një moment kur po fliste seriozisht dhe nuk dëshironte që të pengohej. Në dhomën e rrëfimit, Kiara është pyetur për atë incident, për të cilin tha se ishte gjë koti.

A post shared by Big Brother VIP Fan Club (@bigbrothervip.fanclub)


“E shtyva unë me majë të këpucës që të pushojë, ai ma shtyu këmbën. Nuk më qëlloi më shtyu, sepse unë e shpova me takë te gjuri që mos fol ndërkohë që kishte plan të thoshte këtë gjënë që tha për Kristin dhe Armaldon. Një gjë kot”, deklaroi Kiara.


Moderatorja kërkoi që të mos transmetohej kjo pjesë e të mos diskutohej sikur dhunë.


Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF