KreuStil Jetese

“A do ta takojë Sali Berisha Luizin?” Përgjigja epike e Armina Mevlani!

“A do ta takojë Sali Berisha Luizin?” Përgjigja epike e

Luiz Ejlli spikati që në fillim në shtëpinë e Big brother VIP me formën e lojës dhe batutat e tij, që e kthyen shumë shpejt në favoritin e publikut. Në fund, artisti shkodran u shpall fitues i edicionit të dytë të BBVA.

Gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë, Luizi e ka përmendur shpesh Sali Berishen. Së fundi për raportin e tyre është pyetur edhe Armina Mevlani, e cila është e martuar me djalin e ish kryeministrit, Shkëlzenin. “A do ta takoje Sali Berisha Luizin?”, ka qenë pyetja që i bëri një ndjekës në Instagram.

Blogerja nuk ka ngurruar të përgjigjet, e me buzëqeshje ka thënë: “Hahahaha, nuk jam sekretaria e asnjërit prej të dyve për momentin, nuk e e di”.

Luizi është duke shijuar tani famën si asnjëherë më parë, e i është rikthyer koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore.

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF