KreuStil Jetese

Fundi + atletet: Idetë më të mira për kombinimin “perfekt”! 

Fundi + atletet: Idetë më të mira për kombinimin

Këtë sezon atletet janë një trend i vërtetë dhe, siç kemi parë te yjet më të mëdha të stilit të rrugës, ato mund te vishen me cdo gje, e sidomos me funde. Për t’ju dhënë idenë se si t’i stilizoni aletet tuaja të preferuara me fundin, po ju tregojme disa veshje të blogereve të njohura!

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF