KreuStil Jetese

Sam Asghari dhe Britney Spears festojnë përvjetorin e parë të martesës!

Sam Asghari dhe Britney Spears festojnë përvjetorin e parë

Sam Asghari kanë festuar me gëzim përfundimin e vitit të parë të martesës me partneren e tij, Britney Spears. Pavarësisht mungesës së dukshme të këngëtarit në rrjetet sociale, aktori 29-vjeçar zgjodhi që në përvjetorin e martesës së tyre të bënte disa postime për të përkujtuar këtë ditë të shënuar.

Mesazhin e përzemërt ai e shoqëroi me një foto ku shfaqte me krenari unazat e martesës. Përveç kësaj, Asghari ndau një video me disa momente të bukura nga ceremonia, ku përfshihej puthja e çiftit në altar, momenti kur Spears provonte fustanin e saj të dasmës, udhëtimin e tyre romantik me karrocë të stolisur me trëndafila, dhe gjithashtu një puthje intime në ballkonin e tyre.

Bashkë me videon, Asghari shkroi, “Një vit i martuar me gruan e ëndrrave të mia”, duke shprehur dashurinë e tij të thellë dhe duke i uruar Spears një përvjetor të lumtur.

Çifti shkëmbyen betimet në një ceremoni të mbushur me yje të mbajtur në oborrin e shtëpisë së saj në Thousand Oaks, Kaliforni. Ndërsa Asghari haptas nderoi rastin e tyre të rëndësishëm, duket se Spears preferon të mbajë private disa aspekte të marrëdhënies së tyre.

Veçanërisht, artistja fituese e Grammy-t fshiu llogarinë e saj në Instagram, një veprim i përsëritur që ajo ka bërë në të kaluarën, pa ndonjë njoftim paraprak. Arsyet e vendimit të saj për të marrë një pushim mbeten të paqarta.

Spears dhe Asghari u fejuan në shtator 2021, pas afro pesë vitesh lidhje, duke kulmuar në udhëtimin e tyre të gëzueshëm drejt martesës.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF