KreuStil Jetese

Hugh Jackman dhe Deborra-Lee Jackman ndahen pas 27 vitesh martesë!

Hugh Jackman dhe Deborra-Lee Jackman ndahen pas 27 vitesh martesë!

Jackman dhe Furness kanë vendosur t’i japin fund martesës së tyre pas 27 vjetësh. Më anë të një deklarate të përbashkët për “People”, ata thanë, Ne kemi qenë të bekuar të ndajmë pothuajse tre dekada së bashku si burrë e grua në një martesë të mrekullueshme, me dashuri.

Udhëtimi ynë tani po ndryshon dhe ne kemi vendosur të ndahemi për të ndjekur rritjen tonë individuale. Familja jonë ka qenë dhe do të jetë gjithmonë prioriteti ynë më i lartë. Ne e ndërmarrim këtë kapitull të ardhshëm me mirënjohje, dashuri dhe mirësi. E vlerësojmë shumë mirëkuptimin tuaj në respektimin e privatësisë sonë, ndërsa familja jonë e kalon këtë tranzicion në të gjithë jetën tonë”.

“Kjo është deklarata e vetme që secili prej nesh do të bëjë”, përfundon deklarata e nënshkruar nga “Deb dhe Hugh Jackman”.

A post shared by People Magazine (@people)

Jackman dhe Furness u takuan në vitin 1995 në xhirimet e serialit televiziv australian “Correlli” dhe u duk se kishin një martesë të lumtur për gati tre dekada. Diferenca e tyre 13-vjeçare në moshë ka qenë gjithmonë një temë diskutimi në media.

Jackman dhe Furness u martuan në vitin 1996 dhe kanë dy fëmijë, Oscar Maximilian Jackman, 23 vjeç dhe Ava Eliot Jackman, 18, të cilët të dy janë të birësuar.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF