KreuStil Jetese

JLo dhe Ben Affleck burim frymëzimi; rikthehet bashkë çifti i famshëm pas 20 vitesh!

JLo dhe Ben Affleck burim frymëzimi; rikthehet bashkë çifti i

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck mesa duket janë kthyer në një burim frymëzimi me historinë e tyre të rikthimit me njëri-tjetrin. Këngëtarja Ashanti dhe reperi Nelly janë rikthyer së bashku pas më shumë se 20 vjet pasi ishin çift.

Dyshja që u lidhën për herë të parë në vitin 2003 dhe u ndanë një dekadë më vonë. Të dy konfirmuan se janë edhe një herë në një lidhje romantike.

Ashanti mori pjesë në MTV VMA Awards të së martës mbrëma, ku Nelly po performonte dhe mbante një çantë me një foto të saj dhe Nelly-t nga kur morën pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në 2003.

Gjatë një interviste me E! News, Ashanti tha se mendonte se çanta ishte e lezetshme dhe u pyet nëse ajo dhe ylli i “Hot in Here” ishin përsëri në një lidhje. “Dua të them…po”, u përgjigj ajo mes të qeshurash.

Nelly gjithashtu konfirmoi aludimet gjatë një paraqitje të fundit me yjet e “Love and Hip Hop Atlanta” Rasheeda dhe Kirk Frost në shfaqjen e saj “Boss Moves with Rasheeda”, “Ne folëm përsëri. Mendoj se na befasoi të dyve. Nuk ishte asgjë që ishte planifikuar”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF