KreuStil Jetese

10 veshjet më të bukura të yjeve në tapetin e kuq të VMA MTV!

10 veshjet më të bukura të yjeve në tapetin e kuq të

Që kur u transmetua për herë të parë gati katër dekada më parë, çmimet vjetore të MTV janë bërë të njohura edhe për pamjet argëtuese dhe tërheqëse, duke na ofruar disa nga momentet më ikonike në tapetet e kuqe të të gjitha kohërave.

Ka diçka në lidhje me joseriozitetin e ceremonisë së ndarjes së çmimeve të MTV, që frymëzon të famshmit të heqin dorë nga kujdesi i tyre dhe ta shijojnë vërtet shfaqjen.

Është dukshëm shumë ndryshe nga Oscars apo Festivali i Kanës. Veshje që kanë mbetur në memorien e të gjithëve janë të shumta, ku do të përmendim momentin kur Madonna veshi një fustan të bardhë dantelle me rrip Boy Toy, apo Sofia Coppola një këmishë nate të tejdukshme të veshur me brendshme të vogla të zeza.

Edhe në tapetin e kuq të VMA-s në 2023 veshjet e zgjedhura ishin nga më të larmishmet, por më poshtë do të gjeni 10 më të bukurat e mbrëmjes..

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF