KreuCelebrity

Brenda takimit prej 4-orësh të Jennifer Lopez dhe Ben Affleck!

Brenda takimit prej 4-orësh të Jennifer Lopez dhe Ben Affleck!

Ben Affleck u pa duke vizituar Jennifer Lopez në rezidencën e tyre në Beverly Hills fundjavën e kaluar, mes thashethemeve në rritje për një ndarje të afërt. Aktori i “Gone Girl” është fotografuar duke dalë nga prona me Mercedesin e tij të zi mbrëmjen e së dielës, pasi ka qëndruar katër orë në rezidencë nga ora 17:00. deri në orën 21:00. Përfaqësuesit e Affleck dhe Lopez nuk kanë komentuar vizitën.

Raportet tregojnë se çifti ka vendosur të shesë shtëpinë e tyre luksoze, vetëm një vit pasi e bleu atë për 60.85 milionë dollarë. Burimet zbuluan për TMZ se çifti ka punësuar sekserin Santiago Arana nga The Agency për të trajtuar shitjen, me një çmim të listuar prej rreth 65 milionë dollarë.

Brenda takimit prej 4-orësh të Jennifer Lopez dhe Ben Affleck!

Rezidenca prej 43 000 metrash katrorë përmban 17 dhoma gjumi, 30 banja, parkim për 80 automjete, një kompleks sportiv të brendshëm, një bar sportiv, zona relaksimi në natyrë dhe një pishinë. Mes thashethemeve të ndarjes, Affleck thuhet se ka jetuar veçmas nga Lopez. Ndërkohë, Lopez është parë duke parë shtëpi me një mik, duke nxitur më tej spekulimet për statusin e tyre martesor.

Pavarësisht thashethemeve, Lopez është parë duke mbajtur unazën e martesës. Gjatë një darke në Giorgio Baldi në Santa Monica, Kaliforni, të shtunën, ajo u pa me unazën e saj të dukshme teksa ishte ulur në makinën e saj, megjithëse ishte e mbuluar nga fustani i saj me mëngë të gjata brenda restorantit.

Çifti ka vazhduar të dalin publikisht së bashku. Javën e kaluar, ata morën pjesë në lojën e basketbollit të djalit të Affleck, Samuel, ku ndanë një puthje, por nuk patën ndonjë sjellje të dashur me njëri-tjetrin.

Marrëdhënia e Lopez dhe Affleck, të cilët u martuan në korrik 2022, tashmë është nën një vëzhgim intensiv publik.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF