KreuCelebrity

"Më more kuptimin e jetës": Në 1 mujorin e ndarjes nga jeta Agron Llakaj dedikim të ndjerë bashkëshortes!

"Më more kuptimin e jetës": Në 1 mujorin e ndarjes nga

Një muaj më parë bashkëshortja e Agron Llakaj u nda nga jeta si pasojë e një sëmundje të rëndë. Çdo ditë që kalon duket se bëhet edhe më e vështirë për aktorin e njohur dhe në 1 mujorin e vdekjes së të ndjerës, Agroni ka hedhur në rreshta përjetimin e trishtë të humbjes së madhe të jetës së tij.

"Më more kuptimin e jetës": Në 1 mujorin e ndarjes nga


"Imja Kostandina
Një muaj pa ty! Përpëlitem në vuajtje pa fund dhe s'di...kam nevojë për këtë fytyrë, për këtë dorë, për këta sy...ike dhe më more kuptimin e jetës..., u bëre dhimbje": shkruan Llakaj në një postim në instagram.
Konstandina vuante prej vitesh nga një sëmundje e rëndë, betejë të cilën e humbi një muaj më parë kur mbylli sytë përgjithmonë pranë familjes, bashkëshortit Agroni dhe dy fëmijëve.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF