KreuCelebrity

Skena intime me Jon Hamm në moshën 54 vjecare, Jennifer Aniston rrëfen përjetimin!

Skena intime me Jon Hamm në moshën 54 vjecare, Jennifer Aniston

Jennifer Aniston interpreton me Jon Hamm në sezonin e tretë të programit të saj Apple TV+ The Morning Show, dhe te dy shihen duke u bërë "shumë të gjallë nën çarçafë" në një nga episodet.Skena ishte e nxehtë, teksa Aniston, 54 vjeçe, krejtësisht e zhveshur rrotullohej ne shtrat me aktorin e ‘Mad Men’, qe vendosi duart mbi gjoksin e saj të zhveshur, shkruan DailyMail.

Skena intime me Jon Hamm në moshën 54 vjecare, Jennifer Aniston

Në numrin e ri të Variety, Aniston i tha bashkëpunëtores së saj në Morning Show, Reese Witherspoon, se e pyeten nëse ndihej mirë kur fshihej nga holli i Hollivudit. “Ata na pyetën nëse donim një koordinator të intimitetit. Unë vij nga kohëra te lashta, kështu që thashë: “Çfarë do të thotë kjo?” Ata thanë, “Aty ku dikush të pyet nëse je mirë”, dhe unë them, “Të lutem, kjo është e sikletshme mjaftueshëm edhe keshtu", u shpreh ajo.

Skena intime me Jon Hamm në moshën 54 vjecare, Jennifer Aniston

“Ne jemi të rritur, mund ta kuptojmë këtë” i tha ajo aktores fituese të nje cmimi Oskar. Jenifer vihet ne rolin e spikeres se lajmeve Alex Levy, ndërsa Jon luan Paul Marks, një miliarder teknologjik. Ne film, intervista e tensionuar dhe e fortë bëri që të fluturonin shkëndija mes të dyve dhe pasi ajo mbaroi, ata përfunduan në shtrat së bashku.

Skena intime me Jon Hamm në moshën 54 vjecare, Jennifer Aniston

E zhveshur plotësisht, Jennifer edhe ne moshen 54 vjecare dukej po aq sensacionale sa në skenën e saj të parë nudo në The Break Up në vitin 2006.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF