KreuCelebrity

Zyrtare: Pjesë e BBV 3 edhe aktorja simpatike e humorit!

 

Zyrtare: Pjesë e BBV 3 edhe aktorja simpatike e humorit!

“BBV” do të nisë në datën 13 janar të 2024 dhe tashme, jane mesuar disa nga emrat qe flitet se do te jene pjese e spektaklit" Ata janë Graciano Tagani, Olsi Bylyku, Edrik Beba, Bardhi, Alfio Rrotani, La Fazani. Sipas “Kryefjala”, megjithate, edhe aktorja e humorit Cubi Metkaj do të bëhet pjesë e show-t.

Zyrtare: Pjesë e BBV 3 edhe aktorja simpatike e humorit!

Cubi ka qenë aktore humori në “Klanifornia” dhe së fundmi është moderatore në Tv MCN.

Zyrtare: Pjesë e BBV 3 edhe aktorja simpatike e humorit!

Cubi njihet për shakatë dhe karakterin e saj, publiku e ka pëlqyer shumë si aktore, por ky eshte nje format ndryshe e mbetet per tu pare sesi do te gjykohet ajo brenda shtepise.

Zyrtare: Pjesë e BBV 3 edhe aktorja simpatike e humorit!

Është përfolur shumë se edhe Egli Tako, ish-partnerja e Olsi Bylykut, do të bëhet pjesë e “BBV”, por nuk është konfirmuar asgjë nga këngëtarja.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF