KreuFashion

Mokasinet trendi i kësaj vjeshte; 5 ide për t'i kombinuar me stil!

Ndër 'këpucët trendi' që nuk duhet të mungojnë në gardërobë këtë vjeshtë, janë sigurisht (së bashku me çizmet deri në kyçin e këmbës) edhe mokasin!

Mokasinet trendi i kësaj vjeshte; 5 ide për t'i kombinuar me

E qofshin ato modelet dyngjyrëshe apo ato me tabanin e lartë dhe të trashë, një gjë është e sigurt: nuk kemi ndërmend të bëjmë pa to dhe i duam pranë nesh nga tani deri në fund të dimrit.

Si mund t'i kombinoni ato? Ideale me xhinse dhe pantallona, ​​gjithashtu perfekte me funde dhe fustane të rafinuar: me mokasinet do të keni me të vërtet një mijë mënyra kombinimesh.

Mokasinet trendi i kësaj vjeshte; 5 ide për t'i kombinuar me

Dhe duke qenë se ato janë një zgjedhje e mirë në një mijë e një raste, gjetjet e reja për t'i veshur me stil nga agimi deri në muzg janë thjesht një ide e shkëlqyer.

Ja 5 kombinimet më të mira që mund t'i provoni edhe ju këtë vjeshtë:

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF