KreuCelebrity

Ç'mendojnë ndjekësit e "Bordo"/ Kriza mes Sarës dhe Ledrit: E vërtetë apo e sajuar?

Sara Hoxha dhe Ledri Vula kanë qenë në qendër të vëmendjes pasi reperi mungoi gjatë premierës së filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, si fillim në Tiranë dhe më pas në Prishtinë.

Ç'mendojnë ndjekësit e "Bordo"/ Kriza mes

Kjo ka bërë që të gjithë të vendosin në pikëpyetje marrëdhënien e tyre, pasi pjesëmarrja e Sara Hoxhës në këtë film ishte padyshim një moment shumë i rëndësishëm për karrierën e saj. Pas pjesëmarrjes në “Dance ëith the Stars”, ku ajo u shpall fituese, ky ishte angazhimi i saj i parë në botën e artit dhe televizionit.

Lidhur me këtë revista “Bordo” ka zhvilluar një sondazh ku ka pyetur ndjekësit se çfarë mendojnë lidhur me këtë ngjarje.

Dhe nga përgjigjet e tyre 36% e ndjekësve mendojnë se Ledri dhe Sara e kanë sajuar vetë këtë situatë për të marrë vëmendje, 28% mendojnë se ata janëë në krizë, 27% e ndjekësve të Bordo mendojnë se e kanë zmadhuar mediat, ndërkohë që 9% kanë votuar se mes tyre nuk ka asnjë krizë.

Ç'mendojnë ndjekësit e "Bordo"/ Kriza mes

Mbetet për t’u parë.. Ajo që dihet deri tani është se Sara Hoxha kryesisht i është shmangur pyetjeve rreth Ledrit dhe është përpjekur të mohojë faktin që marrëdhënia e tyre është në krizë, ndërkohë Ledri ka qëndruar në heshtje dhe ka zgjedhur të mos bëjë asnjë reagim..

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF