KreuCelebrity

“Po mbetem qeros...", Olta Gixhari tregon problemin me flokët!

“Po mbetem qeros...", Olta Gixhari tregon problemin me flokët!

Olta Gixhari ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj, një ndër problemet që po has me flokët e saj" Tërheqja e fortë për nje kohë të gjatë, ka bërë që në vende te caktuara, ato te rrallohen ndjeshem.

“Shikoni si kam ngelur qeros, nga tërheqja e flokëve. Kush do kujdeset për këtë tullacllëkun tim? Kam ngelur me dy qime flokë. Unë qënkam qerose. Si qerose me flokë të gjata”, dëgjohet Olta të thotë në videon e publikuar në Instastory.

“Po mbetem qeros...", Olta Gixhari tregon problemin me flokët!

Bashkangjitur kësaj video, aktorja ka shtuar: “Në mirëbesim po e postoj, mos ma përdorni një ditë kundër”.

“Po mbetem qeros...", Olta Gixhari tregon problemin me flokët!

Se fundi, Olta dhe pjesemarres te tjere te filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, paten një pritje madhështore në Prishtinë. “E pabesueshme si na kanë pritur vëllezërit tanë. Faleminderti Prishtinë”, shkroi ajo n“E pabesueshme si na kanë pritur vëllezërit tanë. Faleminderti Prishtinë”. rrjetet sociale.

“Po mbetem qeros...", Olta Gixhari tregon problemin me flokët!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF