KreuCelebrity

FOTO/ Jennifer Lopez shpërthen ndaj paparacëve; iu nxjerr gishtin e mesit!

Jennifer Lopez së fundmi ka bërë qenë në krye të titujve të mediave sociale për shkak të një incidenti me paparacët. Në një foto të kapur nga fotografët, JLo tregoi pakënaqësinë e saj duke bërë një gjest të vrazhdë.

FOTO/ Jennifer Lopez shpërthen ndaj paparacëve; iu nxjerr gishtin e

Incidenti ndodhi ndërsa Lopez ishte me partnerin e saj, Ben Affleck, në një nga vizitat e saj të rregullta në McDonald's. Edhe pse fotografët kapën momentin kur Jennifer Lopez nxori gishtin e mesit drejt paparacëve, është e paqartë se çfarë e shkaktoi reagimin e saj.

Ngjarja ka ngjallur opinione dhe reagime të ndryshme në rrjetet sociale dhe në media. Disa mbështesin JLo për mbrojtjen e privatësisë së saj, ndërsa të tjerë kritikojnë gjestin e saj.

Përveç këtij episodi, ka raportime që thonë se marrëdhënia mes Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, i njohur si ‘Bennifer’, mund të jetë në një periudhë jo të mirë. Fansat e ‘Bennifer’ janë të pakënaqur nga lajmet që kanë dalë rreth çiftit, ndërkohë që paparacët vazhdojnë të fotografojnë çiftin të mërzitur me njëri-tjetrin.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF