KreuCelebrity

Khloe Kardshian, në dasmë me fustanin e stilistes shqiptare!

Khloe Kardshian, në dasmë me fustanin e stilistes shqiptare!

Khloe Kardashian mahniti me pamjen në dasmën e shoqes së saj të ngushtë, Stephanie Shepherd dhe Larry Jackson. Në fotot e reja të shpërndara në Instagram 39-vjeçarja shkëlqente me një fustan ne ngjyre të argjendtë, krijuar  nga stilistja shqiptare, Lena Berisha.

Khloe Kardshian, në dasmë me fustanin e stilistes shqiptare!

Khloe kishte zgjedhur ta kombinonte fustanin qe linte pershtypjen e zhives se lenget ne trup,  me taka argjendi të larta, një varëse me diamant dhe një byzylyk gjithashtu me diamant në njërën dorë.

https://www.instagram.com/p/CyjnF9SPcNJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Lena Berisha nga prizreni, ka bere emer mes VIP-ave te medhenj. Ajo ka krijuar veshje mes te tjerash per kengetaren e njohur Ashanti, Bebe Rexhen e ka veshur aktore të njohura të Britanisë së Madhe për ceremoninë e BAFTA dhe Festivalin e Kanës.

Khloe Kardshian, në dasmë me fustanin e stilistes shqiptare!

Lena ka edhe disa bashkëpunime të tjera me artiste të njohura në botë, qe e i konsiderojne koleksionet e saj të mrekullueshme.

https://www.instagram.com/p/Bo1FDcvhH1D/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF