KreuCelebrity

Dua Lipa lyen flokët të kuqe “zjarr”: Si e pritën ndjekësit!

Dua Lipa lyen flokët të kuqe “zjarr”: Si e pritën

Dua Lipa u dhfaq me nje ngjyre te re flokesh në Paris të premten. Ylli i popit i ndryshoi flokët e saj të zeza në të kuqe vishnje, dhe beri kokat te ktheheshin teksa mbërriti në stacionin “Gare du Nord” në kryeqytetin francez.

Krijuesja e hitit “Levitating” ishte  e buzëqeshur teksa hynte në qytet e rrethuar nga shoqëruesit e saj, shkruan DailyMail.

Dua Lipa lyen flokët të kuqe “zjarr”: Si e pritën

 

Ajo ishte mbështjellë ngrohtë me një pallto të gjatë ngjyrë bezhë, dhe look-un plotësohej nga një çantë e zezë “Chanel” në sup. Fituesja e çmimit “Grammy” mbante syze të errëta dhe një palë vathë të vegjël me rrathë.

Dua Lipa lyen flokët të kuqe “zjarr”: Si e pritën

Aktorja e “Barbie” pastroi Instagramin e saj nga të gjitha fotot e saj, por vendosi të kthehej në kete platforme në fillim të kësaj jave. Ajo postoi një pozë "të zjarrtë", e cila tregonte flokët e saj të kuq të ndezur, ndërsa pyeste 88 milionë ndjekësit e saj: “Ju ka marrë malli?”

https://www.instagram.com/p/CyTttGXMn58/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF