KreuCelebrity

Videoja skandaloze që u bë shkak për ndarjen e Giorgia Meloni nga partneri!

Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni, ka ndarë ditën e sotme lajmin se i ka dhënë fund marrëdhënies së saj 10-vjeçare me partnerin, Andrea Giambruno. Me anë të një postimi në rrjetin e saj social Instagram, Meloni falënderon ish-partnerin për vitet që kaluan së bashku, për vështirësitë që kaluan së bashku dhe për gjënë më të rëndësishme në jetën e saj, vajza e tyre Ginevra.

Videoja skandaloze që u bë shkak për ndarjen e Giorgia Meloni nga

Ky vendim i kryeministres vjen pas një skandali në televizionin italiane “Stiscia la notizia”, i cili publikoi një video ku Andrea Giambruno pranon lidhje jashtë martesore madje i thotë një vajze tjetër t’i bashkohet për të kryer marrëdhënie intime të tre.

Videoja skandaloze që u bë shkak për ndarjen e Giorgia Meloni nga

Pjesë nga dialogu i vajzës dhe Andrea Giumbrunos:

Bashkëshorti Melonit- Je një grua shumë e zgjuar, po përse s’të kam njohur më përpara? Po ti je e fejuar?

Vajza- Po jam në një marrëdhënie, ta kam thënë që javën e kaluar Andrea

Bashkëshorti i Melonit- Po si quhesh, a jemi njohur ne të dy? O zemër e di që unë edhe **** (vajza me të cilën tradhton Melonin) duam të bëjmë një treshe? E dinë të gjithë, tani e di dhe ti. Por ne po kërkojmë një të tretë për të qenë pjesë e treshes sonë. Edhe katërshe ndoshta...

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF