KreuCelebrity

(Foto e rrallë nga fëmijëria) Urimi i Sarës për Lori Hoxhën do t’ju emocionojë të gjithëve!

(Foto e rrallë nga fëmijëria) Urimi i Sarës për Lori

Sot Lori Hoxha feston 29-vjetorin e lindjes dhe një nga urimet më të bukura ajo e ka marrë nga motra e saj Sara Hoxha.

Në këtë ditë të shënuar, Sara ka ndarë një foto kur ato kanë qenë të vogla dhe krah postimit ka shkruar disa fjalë shumë të bukura zemre, të cilat pa diskutim ia kanë zbukuruar ditën Lorit. 

(Foto e rrallë nga fëmijëria) Urimi i Sarës për Lori

“Gëzuar ditëlindjen Lori????
Unë i jam mirënjohëse Zotit për shumë gjëra, jeta ime është plot bekime. Por, lutja ime e çdo mbrëmje je ti. Ne të dyja kemi kontribuar shumë te njëra-tjetra dhe besoj jemi versioni më i mirë i vetes falë kësaj.

Të jam falënderuese Lori, që jam pjesë e jetës tënde, që drita jote rrezaton dhe tek unë, që fëmijët e mi të duan dhe të respektojnë aq shumë por sidomos që jam dëshmitare e gjithë fuqisë që ti je. Gjithmonë këtu, një hap pas teje, për të dhënë një dorë sa herë ta ndjesh nevojën.

Te dua gjithmonë❤️, ka shkuar ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF