KreuCelebrity

Dokumentari i David Beckham thyen rekorde shikueshmërie!

Dokumentari i David Beckham thyen rekorde shikueshmërie!

Beckham, dokumentari në të cilin David dhe Victoria Beckham tregojnë jetën e tyre, ka thyer rekord shikueshmërie në Netflix në Mbretërinë e Bashkuar.

Seriali pati premierën më 4 tetor dhe mblodhi 3.8 milionë shikues gjatë javës së parë, sipas Barb, organi zyrtar i kërkimit të audiencës televizive në Mbretërinë e Bashkuar.

Dokumentari i David Beckham thyen rekorde shikueshmërie!

Episodi i dytë i serialit gjithashtu performoi mirë, duke fituar afro 2.9 milionë shikues. Këto shifra janë vetëm për Mbretërinë e Bashkuar dhe përfshijnë vetëm njerëzit që shikojnë dokumentarin në televizor, kështu që ata që shikojnë në pajisje celulare nuk përfshihen dhe kjo është një pjesë e madhe e audiencës së Netflix.

Në këtë dokumentar katërpjesësh të titulluar “Beckham”, pasqyrohet jeta e David me Victoria-n, duke përfshirë martesën dhe romancën e tyre të hershme, si dhe karrierën në futboll e David.

Dokumentari i David Beckham thyen rekorde shikueshmërie!

Ndërkohë një nga pjesët që ngjalli më shumë kërshëri ishte pjesë kur Victoria foli për herë të parë për dhimbjen që pësoi pas pretendimeve për lidhjen e dyshuar të burrit të saj, David.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF