KreuCelebrity

Një ditë pas vdekjes; burri i Suzanne Somers shpërthen nga pikëllimi në ditëlindjen e gruas së ndjerë!

Një ditë pas vdekjes; burri i Suzanne Somers shpërthen nga

Burri i Suzanne Somers, Alan Hamel, u pushtua nga emocionet teksa kujtoi ditëlindjen e gruas së tij, vetëm një ditë pas vdekjes së saj në moshën 76-vjeçare.

87-vjeçari, i cili ishte i martuar me Somers për 46 vjet, iu bashkua djalit të tyre, Bruce Somers Jr., dhe anëtarëve të tjerë të familjes së tyre për të kujtuar atë që do të kishte qenë ditëlindja e 77-të e yllit të “Three's Company”.

 

Një ditë pas vdekjes; burri i Suzanne Somers shpërthen nga

Duke shpërndarë një video të të gjithëve duke kënduar 'Happy Birthday', Alan bërtiti: "Ne të duam!" para se të shihej duke mbuluar fytyrën në duar pasi pikëllimi i tij u bë i tepërt për të. Krahas videos emocionale, mbishkrimi shkruhej: "Faleminderit për dashurinë e treguar për Suzanën. Shumë prej jush keni pyetur se çfarë mund të bëni për të mbështetur familjen tonë. Gjesti më ngushëllues për ne është të dëgjojmë se si Suzanne ndikoi në jetët tuaja.

Një ditë pas vdekjes; burri i Suzanne Somers shpërthen nga

Ne kemi krijuar një libër nderimi në SuzanneSomers.com dhe do ta vlerësonim shumë nëse do të shtonit komentet tuaja. Kjo na ndihmon të dëgjojmë se si trashëgimia e saj e dashurisë jeton te të gjithë ju”.

Një ditë pas vdekjes; burri i Suzanne Somers shpërthen nga

Somers vdiq e qetë në gjumë më 15 tetor pas një beteje 23-vjeçare me kancerin e gjirit. Përfaqësuesi i aktores njoftoi vdekjen e saj në një deklaratë për People, ku shkruhej: "Suzanne Somers ndërroi jetë paqësisht në shtëpi në orët e hershme të mëngjesit të 15 tetorit. Ajo i mbijetoi një forme agresive të kancerit të gjirit për më shumë se 23 vjet. Suzanne ishte e rrethuar nga burri i saj i dashur Alan, djali i saj Bruce dhe familja e saj e ngushtë".

Përfaqësuesi më tej vuri në dukje se familja e saj kishte planifikuar të mblidhej të hënën, që do të ishte ditëlindja e saj e 77-të. “Në vend të kësaj, ata do të festojnë jetën e saj të mrekullueshme dhe duan të falënderojnë miliona fansat dhe ndjekësit e saj që e donin aq shumë. Një varrim familjar privat do të bëhet këtë javë, i ndjekur nga një shërbim përkujtimor muajin e ardhshëm".

Një ditë pas vdekjes; burri i Suzanne Somers shpërthen nga

Somers ka lënë pas burrin e saj, me të cilin u martua në vitin 1977, tre fëmijët e saj Leslie, Stephen dhe Bruce, dhe gjashtë nipërit e mbesat, duke përfshirë Camelia dhe Violet Somers.

Një ditë pas vdekjes; burri i Suzanne Somers shpërthen nga

 

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF