KreuCelebrity

“Ka krisje..”, Luizi flet për marrëdhënien e tij me Arbanën!

Në media sociale prej javësh po flitet për një krizë të mundshme mes Arbanës dhe Luizit, pasi thuhet se moderatorja nuk është dakord që këngëtari të jetë opinionist i BBV, ndryshe nga drejtuesit e Topit.

“Ka krisje..”, Luizi flet për marrëdhënien e tij me

Së fundmi gjatë premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë” në Shkodër, Luizi është pyetur në lidhje me marrëdhënien e tij me moderatoren, dhe ai u shpreh,

“Marrëdhënia ime me Arbanën? Ajo është atje, unë jam këtu…çfarë marrëdhënieje? Ka krisje, por në maj do e zbuloj se nuk më lejohet”, u shpreh Luizi, duke mos dhënë shumë detaje”.

Mbetet për parë në vijim për të zbuluar nëse marrëdhenia e tyre ka vërtetë krisje. Kujtojmë që Luizi e ka hequr nga Instagrami, Arbanën bashkë me Eduratin, partnerin e saj..

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF