KreuCelebrity

Jada zbuloi ndarjen; reagon Will Smith! Ç’thotë ai?

Jada zbuloi ndarjen; reagon Will Smith! Ç’thotë ai?

Will Smith ka reaguar së fundmi rreth ndarjes shtatëvjeçare nga Jada Pinkett Smith dhe kujtimeve të saj të ardhshme, Worthy.

Jada zbuloi ndarjen; reagon Will Smith! Ç’thotë ai?Ç

Smith i tha New York Times, në një email, se leximi i librit i kujtoi atij se sa e fortë është me të vërtetë gruaja e tij.

“Kur ke qenë me dikë për më shumë se gjysmën e jetës tënde, shfaqet një lloj verbërie emocionale”, shkroi aktori fitues i Oskarit. “Ju mund të humbni shumë lehtë ndjeshmërinë tuaj ndaj nuancave të tyre të fshehura dhe bukurive delikate.”


Javën e kaluar, Pinkett u ul me Today’s Hoda Kotb për një diskutim intim rreth kujtimeve të saj të ardhshme. Gjatë emisionit special të NBC News në kohën kryesore, Jada tregoi se ajo dhe Will kanë shtatë vjet që janë ndarë.

Jada zbuloi ndarjen; reagon Will Smith! Ç’thotë ai?

“Po, nuk ishte një divorc në letër, por ishte një divorc”, tha ajo për Hoda. Aktorja tregoi gjithashtu se kanë bërë “jete krejtësisht të ndara” që nga viti 2016, edhe pse ata kurrë nuk u divorcuan zyrtarisht.  Kur u pyetën se pse zgjodhën ta mbanin të fshehtë nga publiku , Jada tha: “Unë mendoj se nuk jam ende gati.”

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF