KreuCelebrity

Arsyeja pse Jada Smith dhe Will Smith nuk bënë kurrë një kontratë paramartesore!

Jada Pinkett Smith ka thënë se arsyeja pse ajo dhe Will Smith nuk nënshkruan kurrë një marrëveshje paramartesore është sepse ata kurrë nuk prisnin të divorcoheshin.

Arsyeja pse Jada Smith dhe Will Smith nuk bënë kurrë një

Ata kanë patur një martesë të të diskutueshme, veçanërisht kur Smith goditi Chris Rock në ceremonitë e Oscars 2022.

Në një intervistë për “Parade Friday”, Pinkett Smith zbuloi se ata kanë jetuar të ndarë prej shtatë vitesh. "Pavarësisht se çfarë do të ndodhë ne do ta kuptojmë njëri-tjetrin dhe kjo është arsyeja pse nuk kemi nevojë për një kontratë paramartese", kujton Pinkett Smith që ka thënë çifti para dasmës së tyre. "Për shkak se unë jam duke bërë një premtim se divorci nuk do të jetë i nevojshëm”.


Dhe pavarësisht se jetojnë të ndarë prej 7 vitesh, dyshja ende nuk kanë në plan të ndërpresin martesën e tyre. Ajo tha se ata kanë një dashuri të thellë për njëri-tjetrin dhe po kërkojnë të kuptojnë se si do të jetë lidhja e tyre në të ardhmen, një bashkim që ka sjellë në jetë dy fëmijë.

“Bëra një premtim se nuk do të ketë kurrë arsye që ne të divorcohemi”, tha ajo për NBC News. "Ne do të punojmë për çdo gjë, dhe unë thjesht nuk kam qenë në gjendje ta thyej atë premtim".

Arsyeja pse Jada Smith dhe Will Smith nuk bënë kurrë një

Ishin të shumta raportimet e mediave sociale pasi Smith goditi Chris Rock në fytyrë, pasi ky i fundit bëri shaka për flokët e saj të rënë.

Pinkett Smith gjithashtu ishte e habitur, edhe për një arsye tjetër, pasi ylli i "Men in Black" dhe "Independence Day" e quajti atë si gruan e tij për herë të parë pas vitesh.

Arsyeja pse Jada Smith dhe Will Smith nuk bënë kurrë një

"Së pari, isha vërtet e tronditur, sepse ki parasysh që ne nuk e kishim thirrur njëri-tjetrin burrë e grua për një kohë të gjatë", tha ajo për NBC në një intervistë që u transmetua të premten.

“Isha shumë e shqetësuar për Willin sepse nuk e dija se çfarë po ndodhte”.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF