KreuCelebrity

E dashura 29-vjeçare e Al Pacinos ‘kapet mat’ me një mashkull tjetër

E dashura 29-vjeçare e Al Pacinos ‘kapet mat’ me një
Marrëdhënia e Al Pacino-s me partneren e tij shumë më të re, Noor Alfallah, është vënë në pikëpyetje javët e fundit dhe megjithëse shumë kanë menduar se të dy i kishin vënë në fund këto thashetheme në një darkë në fillim të kësaj jave, ajo u pa duke shfaqur një shfaqje mjaft dashurore me një burrë tjetër jashtë një restoranti.

Producentja 29-vjeçare është parë pa babanë 83-vjeçar të fëmijës së saj në një drekë me Princin Alexander von Fürstenberg në E. Baldi të enjten pasdite.

Noor dhe biznesmeni dhe socialisti amerikan 53-vjeçar padyshim ngritën dyshime teksa u mbushën me PDA-ja lozonjare jashtë restorantit të preferuar vetëm disa orë pasi shijoi një shëtitje me babanë e fëmijës së saj.

E dashura 29-vjeçare e Al Pacinos ‘kapet mat’ me një
Ndoshta gjëja më interesante nga të gjitha ishte se në një moment Princi Aleksandër e kapi Noor në të pasmet e saj.

Në një moment ai madje e përqafoi nga pas, ndërsa ajo ktheu fytyrën nga e tija.

Gjithçka dukej se ishte në një argëtim të mirë, ndërsa Noor buzëqeshi duke ecur drejt makinës së saj pasi i tha lamtumirën djalit të stilistit Diane von Fürstenberg dhe Princit Egon von Fürstenberg.

E dashura 29-vjeçare e Al Pacinos ‘kapet mat’ me një
Noor e mbajti pamjen e saj të thjeshtë me rroba të zeza, duke përfshirë xhaketën sipër, pantallonat dhe çizmet Chelsea me taka lëkure.

Ajo kishte aksesorë me syze dielli dhe një orë ndërsa mbante një qese letre ngjyrë kafe.

Princi Aleksandër ka veshur një T-Shirt të zezë me pantallona të bardha dhe atlete lëkure të zeza.

Pavarësisht se është djali i familjes mbretërore të modës, ai ka hapur një rrugë të vetme teksa filloi karrierën e tij në 1993 si tregtar në Risk Arbitrage Desk of Allen and Company.

E dashura 29-vjeçare e Al Pacinos ‘kapet mat’ me një
Ai tani është Zyrtari Kryesor i Investimeve i Ranger Global Advisors, LLC, një kompani familjare që ai themeloi e cila fokusohet në investimin oportunist të bazuar në vlerë.

Princi Alexander ishte i martuar më parë me Alexandra von Fürstenberg, e cila është vajza e pronarit të dyqaneve pa taksa, Robert Warren Miller.

Tags:

al pacino

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF