KreuCelebrity

“Kuq e zi, ama pushimet në Itali”, Arbana Osmani ironi me komentin e ndjekësit!

 

“Kuq e zi, ama pushimet në Itali”, Arbana Osmani ironi me

Eduart Grishaj është një fans i futbollit dhe Arbana Osmani duket "i shkon pas fijes"per ndeshjet e tij te zemres. Moderatoren e jemi pare shpesh së fundmi nëpër stadiume në vende të ndryshme të botës.

“Kuq e zi, ama pushimet në Itali”, Arbana Osmani ironi me

Dyshja nuk mungoi as mbrëmjen e djeshme në ndeshjen e madhe Shqipëri-Çeki.

“Kuq e zi gjithë jetën”, shkruan Arbana në një foto në Instagram krah mikes së saj, Xhemi Shehu.

“Kuq e zi, ama pushimet në Itali”, Arbana Osmani ironi me

Si gjithmonë komentet janë të shumta në fotot e saj, por këtë herë njëri ja ka marrë vëmendjen Arbanës. “Kuq e zi, ama pushimet në Itali”, i thote nje komentues.

Por moderatorja i është përgjigjur me ironi: Edhe dasmen mos harro. Arbana Osmani lidhi kurore me nje ceremoni madheshtore në 17 qershor, në Toskanë-Itali.

“Kuq e zi, ama pushimet në Itali”, Arbana Osmani ironi me

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF