KreuCelebrity

Erla Mëhilli heq kostumin e politikës dhe vesh ngjyrat e kombëtares!

Erla Mëhilli heq kostumin e politikës dhe vesh ngjyrat e

Erla Mëhillin prej disa kohësh e shohim nën petkun e moderimit të një emisioni ku politika është kryefjala e tij. Por mbrëmjen e kësaj të enjte, edhe në "Now" u diskutua për ndeshjen Shqipëri-Çeki, rreth gjithçkaje që kishte lidhje me këtë ndeshje të rëndësishme.

Erla Mëhilli heq kostumin e politikës dhe vesh ngjyrat e

Si asnjëherë më parë, moderatorja Erla Mëhilli hoqi dorë nga kostumi i politikës, që me thënë të drejtën i rri shumë mirë, dhe veshi fanellën e kombëtares kuqezi.

Një gjetje shumë e bukur kjo për të përcjellë te të gjithë teleshikuesit emocionet e ndeshjes spektakolare Shqipëri-Çeki, e cila u luajt në stadiumin “Air Albania”.

Erla Mëhilli heq kostumin e politikës dhe vesh ngjyrat e

Një ndeshje e rrallë dhe e rëndësishme, ku kombëtarja arriti të ngrejë peshë zemrat e gjithë shqiptarëve, duke mundur çekët me rezultatin 3 me 0.

Teksa 20 mijë tifozët kuqezinj mbanin plisa në kokë në stadium, fanella e veshur nga moderatorja Mëhilli sinkronizohej kaq bukur me mbarë tifozët, në stadium, sheshe dhe shtëpitë e gjithë shqiptarëve.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF