KreuCelebrity

Xhensila Myrtezaj nxjerr foto me barkun e rrumbullakosur!

 

 

Xhensila Myrtezaj nxjerr foto me barkun e rrumbullakosur!

Xhensila Myrtezaj konfirmoi pak javë më parë se është sërish në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri Bes Kallaku zbuluan se do të bëhen prindër të një djali teksa kanë edhe një vajzë pesë vjeçare, Ajka. Kjo nuk e ka penguar Xhensilën që të jetë aktive në rrjetet sociale, madje duke sjellur imazhe të ndryshme gjatë periudhes së shtatzënisë.

Xhensila Myrtezaj nxjerr foto me barkun e rrumbullakosur!

 

Xhensila Myrtezaj nxjerr foto me barkun e rrumbullakosur!

Këngëtarja ka ndarë së fundi me ndjekësit në Instagram disa foto të reja, dhe dukej në formë të mrekullueshme.

https://www.instagram.com/p/CyQNTPGIdVC/?utm_source=ig_web_copy_link

Xhensila ka ekspozuar barkun e rrumbullakosur ndërsa shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe të ngushtë ngjyrë kafe. Të shumta kanë qenë reagimet e ndjekësve të saj të cilat ishin kryesisht positive.

Projekti i fundit muzikor i këngëtares është bashkëpunimi me reperin Varrosi “Pina pina”.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF