KreuCelebrity

Foto ekskluzive/ VIP-at në tapetin e kuq të premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë”!

Mbrëmjen e kësaj të hëne në pallatin e Kongreseve u mbajt premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”, një prodhim i Top Channel Films.

Foto ekskluzive/ VIP-at në tapetin e kuq të premierës së

Filmi me protagonist kryesor, Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin, u prit mes emocioneve të shumta, ku një numër i madh njerëzish iu bashkuan pritjes në tapetin e kuq, aty ku yjet e kësaj premiere parakaluan njëri pas tjetrit.

Foto ekskluzive/ VIP-at në tapetin e kuq të premierës së

Veç dy protagonistëve të BVV, pjesë e filmit janë edhe aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa, Zamira Kita, Luan Jaha, Ylber Bardhi, Olta Daku, Sara Hoxha, Roerd Toçe, Klodiana Keco, Dea Mishel, Besmir Bitraku, Sara Hoxha etj.

Filmi do të vazhdojë të shfaqet edhe në datat 10 dhe 11 tetor në Pallatin e Kongreseve.

Foto ekskluzive/ VIP-at në tapetin e kuq të premierës së

Revista “Bordo” ishte prezente në premierën e filmit dhe në këtë artikull do të gjeni foto ekskluzive..

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF