KreuCelebrity

Me veprimin e fundit, Kiara Tito shton dyshimet për shtatzëni!

Me veprimin e fundit, Kiara Tito shton dyshimet për shtatzëni!

Prej disa javësh në rrjet po përflitet për një shtatzëni të Kiara Titos. Moderatorja vete nuk ka reaguar, por me veprimin e fundit ajo i ka shtuar dyshimet.

Me veprimin e fundit, Kiara Tito shton dyshimet për shtatzëni!

Në puntatën e parë të DWTS Fan Club, Kiara është shfaqur me një fustan të gjerë duke mbuluar barkun. Madje ajo gjithë kohës mbante skaletën përpara duke tërhequr vëmendjen.

Me veprimin e fundit, Kiara Tito shton dyshimet për shtatzëni!

Miqtë e afërt të dyshes e kanë mohuar këtë lajm kur ai nisi te qarkullonte muajin e kaluar, duke u shprehur se në fakt si Luizi dhe Kiara po përgatiteshin për sezonin e ri që do të niste dhe jo për ardhjen në jetë të fëmijës së tyre.

Me veprimin e fundit, Kiara Tito shton dyshimet për shtatzëni!

“Këtu nuk kemi test shtatzënie, por nuk ka shfaqur shenja, kështu të vjella e gjëra, Kiara nuk është shtatzënë”, u shpreh edhe Luizi vete ne një video “live”.

Me veprimin e fundit, Kiara Tito shton dyshimet për shtatzëni!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF