KreuCelebrity

Paris Hilton komenton pamjen e Olta Gixharit në “Dancing With the Stars”!

Paris Hilton komenton pamjen e Olta Gixharit në “Dancing With the

Veshja e Olta Gixharit në natën e parë të “Dancing With the stars”, ka marrë një vlerësim të papritur. Aktorja u shfaq me një fustan të zi me të çarë në njërën anë që i nxirrte në pah hiret e saj trupore, dhe duket kjo nuk i ka shpëtuar as syrit të miliarderes amerikane Paris Hilton.

Paris Hilton komenton pamjen e Olta Gixharit në “Dancing With the

Paris ka komentuar një emoji me “flakë” në videon ku shfaqet Olta, të postuar në faqen e stilistit Valdrin Sahiti.

Paris Hilton komenton pamjen e Olta Gixharit në “Dancing With the

Ndjekësit e kanë pyetur Oltën nëse e ka parë komentin dhe ajo u përgjigj menjëherë që “po”. Në fakt, nuk është pak një vlerësim i tillë nga njëra prej femrave më të pasura në botë, e të apasionuara pas modës dhe perfeksionit të imazhit.  

Paris Hilton komenton pamjen e Olta Gixharit në “Dancing With the

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF