KreuCelebrity

“Isha duke lindur, ndërsa ai..”; Victoria zbulon zemërimin me David Beckham për fotot e tij me Jennifer Lopez!

“Isha duke lindur, ndërsa ai..”; Victoria zbulon zemërimin

Dokumentari i shumëpritur “Beckham” në Netflix është tashmë në qendër të vëmndjes. Një nga momentet në dokumentar që është bërë virale është kur ish-Spice Girl, Victoria, zbuloi zemërimin e saj për një foto që burri i saj David bëri me Jennifer Lopez për një reklamë.

“Isha duke lindur, ndërsa ai..”; Victoria zbulon zemërimin

Ajo zbuloi se ishte shtatzënë me Cruz Beckham dhe mjekët i kishin dhënë asaj një datë për të lindur në një spital të Madridit në vitin 2005. Ajo i tha atij për datën e mundshme të lindjes dhe ai u përgjigj se tashmë kishte angazhime, pasi ai do të xhironte një reklamë të Pepsit me yjet e muzikës.

“Po, duhet të bëj një seancë me Jennifer Lopez dhe Beyonce”, shpjegoi David. "Unë thashë: ‘A je ti...?’ Seriozisht, jam gati për të lindur, jam në shtrat, po tallesh me mua?".

“Isha duke lindur, ndërsa ai..”; Victoria zbulon zemërimin

“Pastaj bëra lindjen cezariane dhe mbaj mend që isha shtrirë atje, duke mos u ndjerë më e bukura, le të themi, dhe më kujtohet dikush që më tregoi faqen e parë të gazetës e cila ishte një foto e bukur e Davidit mes Jennifer Lopez dhe Beyonce dhe titulli ishte 'Çfarë do të thoshte Posh?’.

“Më lejoni t'ju them se çfarë doni të thotë Posh”, shtoi ish-këngëtarja, “Posh ishte i inatosur”.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF