KreuCelebrity

"Sa për mua”: Gold AG dhe Albina Kelmendi prezantojnë këngën e re !

"Sa për mua”: Gold AG dhe Albina Kelmendi prezantojnë

Gold AG dhe Albina Kelmendi publikuan sot projektin e tyre me te ri muzikor. “Sa për mua” titullohet kënga, me tekst dhe muzike te realizuar nga vete reperi, me orkestrim nga Wirusi.

Ky projekt tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Arian Agushit (emri i tij i vërtetë).

"Sa për mua”: Gold AG dhe Albina Kelmendi prezantojnë

 

Mediat ne Kosove e pershkruan si interpretim e performancë të mrekullueshme ate cfare shihet në videoklip.

"Sa për mua”: Gold AG dhe Albina Kelmendi prezantojnë

Kjo nuk është hera e parë që dyshja kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin, pasi kanë dhe një hit tjetër bashke, me titull “Prishtina”.

Besohet se edhe projekti i fundit do të pëlqehet nga fansat e publiku.

https://youtu.be/64K6vMtS8kc

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF