KreuCelebrity

Djali i Victoria dhe David Beckham ndahet nga partnerja!

Djali i Victoria dhe David Beckham ndahet nga partnerja!


Cruz Beckham është ndarë nga e dashura e tij Tana Holding pas një romance njëvjeçare, bën të ditur MailOnline.

Djali i Victoria dhe David Beckham ndahet nga partnerja!

Djali i dytë i çiftit Victoria dhe David Beckham 18 vjeç, u pa për herë të parë me modelen në maj të vitit 2022, por një burim ka zbuluar se ata i dhanë fund lidhjes së tyre gjatë verës.

Djali i Victoria dhe David Beckham ndahet nga partnerja!

Kjo vjen pasi Tana mungoi dukshëm në premierën e serialit Beckham në Netflix të familjes së Cruz të mërkurën.

Një burim i tha MailOnline se mes çiftit ishte një romancë adoleshentësh.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF