KreuCelebrity

Për Luizin, kjo është diva shqiptare e bukurisë (dhe jo, nuk është Kiara)!

Për Luizin, kjo është diva shqiptare e bukurisë (dhe jo, nuk

 

Luiz Ejlli u kthye në një personazhet më të dashur për publikun shqiptar gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP, program ky në të cilin në fund u shpall edhe fitues. Ai vazhdon të mbetet në vëmendje, dhe është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

Për Luizin, kjo është diva shqiptare e bukurisë (dhe jo, nuk

Së fundmi, këngëtari postoi një foto në ‘Instatstory’, me Valbona Selimllarin, të cilën e ka cilësuar si “divën e bukurisë”.

Për Luizin, kjo është diva shqiptare e bukurisë (dhe jo, nuk

Në moshën 50 vjecare, Valbona vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura shqiptare. Duket sikur vërtet koha për Miss-in tone te pare, nuk kalon.

Për Luizin, kjo është diva shqiptare e bukurisë (dhe jo, nukonë të parë nuk kalon!

 

Luizi ndërkohë ka pasur një periudhë tejet të ngjeshur me projekte që prej përfundimit të BBV, dhe jo vetëm muzikore. Ai është edhe protagonist në filmin më të fundit shqiptar ‘Në kuadër të Dashurisë’.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF