KreuCelebrity

Bad Bunny dhe Timothee Chalamet, yjet e radhës të “The Kardashians”?

Bad Bunny dhe Timothee Chalamet, yjet e radhës të “The

Kardashian dhe Jenners po rikthehen në ekran, por nuk dihej nëse të dashurit e tyre do t'i bashkohen në shfaqje. Producenti ekzekutiv Ben Winston ka konfirmuar se as Bad Bunny, i cila është në lidhje me Kendall Jenner, as Timothee Chalamet, i cila është në lidhje me Kylie Jenner, nuk kanë filmuar skena për episodet e ardhshme të “The Kardashians”.

Kur u pyetën për përfshirjen e tyre të mundshme në të ardhmen në shfaqje, Winston ofroi një "pa koment". Marrëdhënia e Kylie me Timothee Chalamet ka ngjallur interes të konsiderueshëm të fansave, veçanërisht sepse çifti mbajti një profil të ulët gjatë fazave të hershme të romancës së tyre.

Bad Bunny dhe Timothee Chalamet, yjet e radhës të “The

Të dhënat e fundit përfshijnë foto të Chalamet dhe Kylie, duke u puthur dhe përkëdhelur në ngjarje të ndryshme, duke përfshirë US Open dhe turneun botëror të Rilindjes së Beyonce.

"Ajo është e sigurt në marrëdhënien e tyre”, tha një burim për ET për Kylie. “Ajo ndihet sikur mund të jetë vetvetja me të dhe e pëlqen vërtet këtë. "Timothee është gjithashtu një njeri i familjes dhe ata kanë lidhje me njëri-tjetrin. Miqtë dhe familja e Kylie mendojnë se Timothee është e mrekullueshëm”.

Bad Bunny dhe Timothee Chalamet, yjet e radhës të “The

Romanca e Kendall Jenner me Bad Bunny gjithashtu bëri bujë kur filluan thashethemet në shkurt. Çifti është parë së bashku në evente të ndryshme, duke përfshirë festën e Met Gala, lojëra basketbolli dhe një koncert të Drake.

Ndërsa Kardashian-Jenners po kthehen në televizion, statusi i përfshirjes së të dashurit të tyre në shfaqje mbetet i paqartë, duke i lënë fansat të etur për të parë nëse këto marrëdhënie të profilit të lartë do të shfaqen në ekran.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF