KreuCelebrity

Sophie Turner hakmerret ndaj Joe Jonas pas divorcit!

Sophie Turner hakmerret ndaj Joe Jonas pas divorcit!

Sophie Turner nuk duket se po i trembet vëmendjes mes divorcit dhe betejës për kujdestarinë e fëmijëve me tashmë ish-bashkëshortin Joe Jonas.

Sophie Turner hakmerret ndaj Joe Jonas pas divorcit!

Aktorja angleze, 27 vjeçe është parë së fundmi të shoqërohet shumë me ish-të dashurën e Joe Jonas,  Taylor Swift me të cilën Sophie ka miqësi. Sophie dhe Sëift, ishin të pranishme në ndeshjen e futbollit amerikan Kansas City Chiefs kundër Neë York Jets ku luan i dashuri i Taylor Swift, Travis Kelce.

Sophie Turner hakmerret ndaj Joe Jonas pas divorcit!

Më pas Turner dhe një grup i përzgjedhur i të famshëmve përfshirë taylor Sëift u bashkuan në një suitë në stadiumin MetLife në East Rutherford, New Jersey.

Sophie Turner hakmerret ndaj Joe Jonas pas divorcit!

Duket se pas divorcit me Joe Jonas, aktorja e ‘Game of Thrones’ e ka rregulluar ndjeshëm marrëdhënien me ish-partneren e Jonas, Taylor duke u shoqëruar me të shumë shpesh. Turner ka kaluar kohë me Sëift në Neë York City pas ndarjes së saj me Jonas, me të cilin vetë Sëift ishte e lidhur në mënyrë romantike 15 vjet më parë. Kjo marrëdhënie e dy vajzave është marrë edhe si hakmarrje ndaj Joe Jonas.

Sophie Turner hakmerret ndaj Joe Jonas pas divorcit!

Sophie Turner hakmerret ndaj Joe Jonas pas divorcit!

Sophie Turner hakmerret ndaj Joe Jonas pas divorcit!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF