KreuCelebrity

Kourtney Kardashian sulmon Kim: Jam e lumtur larg teje

Kourtney Kardashian sulmon Kim: Jam e lumtur larg teje

Në premierën e sezonit 4 të së enjtes të “The Kardashians” në Hulu, Kourtney, 44 vjeçe, tha disa fjalë të ashpra për Kim, 42 vjeçe. Gjatë një debati, Kim e pyeti motrën e saj më të madhe nëse ishte e lumtur.

Kourtney u përgjigj: “Po, por kur nuk jam në kontakt me ty. Jam e lumtur kur jam larg jush djema. Sidomos larg teje". Deklarata e saj erdhi pas një diskutimi rreth dasmës luksoze italiane të Kourtney me bateristin e Blink-182, Travis Barker,  në maj 2022, ku nusja kishte veshur një fustan mini Dolce & Gabbana.

Kourtney Kardashian sulmon Kim: Jam e lumtur larg teje

“Ti e pe këtë gjë që ishte e imja dhe nuk ishte e jotja, dhe e deshe", i tha Kourtney Kim gjatë bisedës së tyre për martesën e saj. Kim u hakmor duke kritikuar stilin në dasmë. “Nuk ishte aq origjinale. Kourtney kritikoi motrën e saj më të vogël se ishte shumë “egoiste” .

Kourtney Kardashian sulmon Kim: Jam e lumtur larg teje

“Ti po flet për detajet sepse kjo është gjithçka që mendja juaj egoiste mund të mendojë. Nuk mund të durosh që dikush tjetër të jetë në qendër të vëmendjes" vazhdoi ajo.

“Ti erdhe në dasmën time, nuk mund të ishe e lumtur, u ankove që nga momenti kur mbërrite deri në momentin kur u largove. Nuk mund të ishe e lumtur për mua, nuk mund të ishe e lumtur që isha në qendër të vëmendjes".

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF