KreuCelebrity

Daniel Craig befason me modelin e ri të flokëve!

Daniel Craig befason me modelin e ri të flokëve!

Daniel Craig dukej tjetër njeri me pamjen e tij të re në eventin e Fondacionit “Clooney For Justice” të enjten në mbrëmje. Ylli i “James Bond” dhe gruaja e tij aktore, Rachel Weisz, dukeshin mjaft në formë teksa pozonin para kamerave. Por flokët e tij, si ngjyra ashtu edhe modeli dukeshin shumë më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim deri tani. 

Daniel Craig befason me modelin e ri të flokëve!

Të mbajtura për herë të dytë këtë vit, çmimet ‘Albie’ organizohen nga George Clooney dhe gruaja e tij, Amal. Eventi i këtij viti në Bibliotekën Publike të Neë Yorkut ishte i mbushur me yje, me listën e të ftuarve përfshirë: Matt Damon, Anne Hathaëay, Emily Blunt dhe John Krasinski. 

Ikona e “007”, 55 vjeç, dukej krenar për modelin e ri të flokëve dhe kostumin e tij shik ngjyrë blu.  

Daniel Craig befason me modelin e ri të flokëve!

E shoqja 53 vjeçare, edhe ajo një aktore mjaft e vlerësuar, ishte po ashtu mjaft elegante me fustanin e zi me njolla argjendi. Rachel dhe Daniel u takuan për herë të parë në 1994 teksa interpretonin në një produksion të Les Grandes Horizontales në Studion e Teatrit Kombëtar në Londër, ndërsa në 2010-tën ishin të dy protagonistë të filmit “Dream House”.Qershorin e vitit 2011, ata u martuan në një ceremoni intime me vetëm katër të ftuar të pranishëm. 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF