KreuCelebrity

Probleme me martesën?! Ed Sheeran i thotë të gjitha në këngë!

Probleme me martesën?! Ed Sheeran i thotë të gjitha në

Ed Sheeran thuhet se ka lënë të kuptohet për problemet e martesës me gruan e tij Cherry Seaborn në tekstet e albumit të tij të ri. Albumi i ri i këngëtarit, ‘Autumn Variations’, i cili u publikua të premten, duket se ka ‘të dhëna’  se marrëdhënia e tyre ishte në një moment të vështirë, madje duke lënë të kuptohet se gruaja e tij "mund të ketë marrë kohë për lidhjen e tyre".

Probleme me martesën?! Ed Sheeran i thotë të gjitha në

Ed, i cili kohët e fundit doli në rrugët e Nju Jorkut për të mbyllur albumin e tij të shtatë, publikoi një këngë të quajtur Punchline për një romancë shpërthyese.

Në tekst shkruhet:

Probleme me martesën?! Ed Sheeran i thotë të gjitha në

"Nuk mund të mos jem shkatërrues tani. Kanë kaluar javë që kur pashë imazhin tënd. Në dhomën time është një heshtje kaq e zhurmshme. Kështu mund të tingëllojë humbja e shpresës. Nuk mund ta bëj, por të dua shumë. Nuk e duroj dot këtë lëshim. Ende ndihem sikur mund ta zgjidhim ose diçka tjetër. Gjithçka që jam është vetëm mish e kockë. Pse zemra jote është kaq e ftohtë?'

Në një këngë tjetër, Ed këndon:

'Ky nuk është fundi i jetës sonë, kjo është vetëm një përplasje në udhëtim. E di që do të jetë mirë.' Ed, 32 vjeç dhe Cherry, 31, të cilët janë bashkë që nga viti 2015, u martuan në vitin 2019.

Çifti janë prindër të vajzave Jupiter, 15 muajsh dhe Lyra dy vjeç.

Megjithatë, albumi është i paqartë se cilat këngë janë shkruar nga përvojat personale të Edit pasi ai ka folur më parë se albumi ka të bëjë me jetën e tij dhe të mikut të tij.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF