KreuCelebrity

Ledina Çelo tregon sekretin për një bark të sheshtë!

Ledina Çelo tregon sekretin për një bark të sheshtë!

Ledina Çelo ka mbetur një frymëzim për publikun shqiptar, sidomos atë femëror. Këngëtarja e talentuar ka pasur gjithmonë linja perfekte, të cilat ka arritur t`u ruajë pavarësisht kalimit të viteve dhe ardhjes në jetë të dy fëmijëve.  

Ledina Çelo tregon sekretin për një bark të sheshtë!
Artistja jeton prej vitesh në Gjermani, megjithatë, ajo mbetet aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë pranë fansave të saj. 

Ledina Çelo tregon sekretin për një bark të sheshtë!

Ledina ndan shpesh me ndjekësit në Instagram postime lidhur me ‘sekretet’ e bukurisë së përhershme. 

Ledina Çelo tregon sekretin për një bark të sheshtë!
Së fundmi, Ledina ka vendosur që të postojë në “Instastory” një video ku tregon edhe sekretin që ajo ka një bark të sheshtë. “Ky është një ushtrim fantastik për barkun. 3 x 20”, ka shkruar këngëtarja e njohur krahas pamjeve që e tregojnë duke u stërvitur.  

 

Tags:

ledinacelo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF